общественные организации Харькова, социальный заказ, благотворительные фонды Харькова, социальные службы, социальные услуги, социальное законодательство, социальные проекты, социальные программы, громадські організації Харкова, громадські об'єднання, соціальне замовлення, благодійні фонди, соціальні служби, соціальні послуги, соціальна  допомога, соціальний захист WWW.SOCIAL.KHARKOV.UA
Харьков Cоциальный - Портал социальных услуг Харьковского региона
Помощь
Службы портала
Регистрация на портале
Вход пользователей
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?
Рассылка

Анонсы новостей
портала на Вашу почту

Введите ваш e-mail:


Подписаться на RSS
Что такое RSS?Скачать безопасный браузер Firefox
LibreOffice

События > Ярмарок молодіжних соціальних ініціатив
2014-05-16 07:52 GMT - 2014-05-16 19:52 GMT
16 травня 2014 року з 16:00 до 19:00 години на центральній алеї парку ім. Т.Г. Шевченко під патронатом Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради планується проведення загальноміського заходу «Ярмарок молодіжних соціальних ініціатив».

Метою заходу є об’єднання зусиль Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міста Харкова, державних закладів, які працюють з молоддю, громадських організацій та благодійних фондів соціальної спрямованості на задоволення потреб соціально вразливої молоді міста, популяризацію традиційних сімейних цінностей, а також представлення інноваційних методів роботи в соціальній сфері з нагоди Міжнародного тижня подружжя та Дня сім’ї.

Запрошуємо Вас взяти участь у даному заході, а саме облаштувати місце Вашої організації на алеї інноваційними розробками, соціальною рекламою, банерами тощо з метою широкого інформування громадськості про надання соціальних послуг і висвітлювання Вашої роботи з соціально вразливими верствами населення та, за можливості, організувати для них роботу розважального майданчику(змагання, ігротеки, надання послуг тощо) поряд зі спеціально відведеним для Вас місцем.

Збір і реєстрація учасників заходу відбудеться 16 травня 2014 року з 13:45 до 14:00 години біля фонтану на центральній алеї парку ім. Т. Г.Шевченко.

Відповідальні особи від Центру «Довіра»: Демянник Олена Вікторівна (050-576-46-29).

Просимо підтвердити участь у заході до 06.05.2014 року телефоном: 705-61-64, 050-576-46-29.


Заздалегідь щиро вдячні Вам за участь в реалізації державних програм по підтримці соціально вразливої молоді міста Харкова.


Джерело: Відділ розвитку соціальних послуг Управління праці та соціальних питань
Коментарии:

Социальный поиск

Поиск по порталу "Харьков Социальный" и сайту сети Е-офисов:

Опрос
Темы форума
Последние публикации
© 2004-2013 Портал «Харьков Социальный»
Соблюдение авторских прав